Diskuze

Datum: 04.09.2014

Vložil: Pharmd607

Titulek: Good info

Very nice site!

Datum: 03.09.2014

Vložil: Smithe672

Titulek: John

Several of these games are worth some time and are actually quite fun. kedaedcceekedddd

Datum: 23.04.2014

Vložil: Karin

Titulek: kuriatka brahmanky ciernej

Dobry den, chcela by som vam poprosit o fotky malych kuriatok brahmanky ciernej ..par dnove a trebars mesacne ako maju vyzerat, nie som si ista ci som kupila ciste kuriatka, dakujem , moj mail : blondee4@azet.sk

Datum: 18.03.2014

Vložil: J.M.

Titulek: Brahmánky jsou těžké masné slepice.

Od těžkých masných slepic nemůžete očekávat vysokou snášku. Budou snášet pouze málo vajec, tedy pouze část roku. Je to podobné, jako např. plemeno KORNYŠ Bílý, které také málo nese. Ale možná, že některý chovatel má linii brahmánek, které snáší vajíček více; ať se ozve a nabídne kuřičky.

Datum: 31.01.2014

Vložil: Marta

Titulek: sliepky sa nenesu

Dobrý deň,chovam Brahmanky už 5 rokov a teraz mam taky isty problem ako Miša- mam dvojročne Brahmanky a od leta ked sa preperovali nemam žiadne vajce.Ale je podivne lebo mam 11 sliepok a 2 kohuty ,u kohutov nie je žiadna sexualna aktivita a prestali kikirikať. neviete mi poradiť?


Datum: 10.01.2014

Vložil: Míša

Titulek: Půl roku nenesou

Dobrý den,
už nevím na koho se mohu obrátit, tak zkusím Vás - chovatele Brahmánek :) V červenci 2013 nám slepice vyseděly kuřátka a od té doby přestaly snášet. Kuřata už jsou pěkná a ještě nesnášení. To bych pochopila.. Ale dospělé slepice zatím nesnesly ještě ani vajíčko. Prohledávali jsme všude (plac mají opravdu velký) a nikde jsme žádné vejce nenašli. Slepice jsou dvouleté. Nemáte někdo podobné zkušenosti? Za rady děkuji.

Datum: 31.01.2014

Vložil: Marta

Titulek: Re: Půl roku nenesou

Dobrý deň,chovam Brahmanky už 5 rokov a teraz mam taky isty problem ako Miša- mam dvojročne Brahmanky a od leta ked sa preperovali nemam žiadne vajce.Ale je podivne lebo mam 11 sliepok a 2 kohuty ,u kohutov nie je žiadna sexualna aktivita a prestali kikirikať. neviete mi poradiť?

Datum: 31.01.2014

Vložil: Marta

Titulek: Re: Půl roku nenesou

ahoj Miša ,niekto ti odpovedal na tvoj dotaz?mam taky isty problém ako ty.

Datum: 04.02.2014

Vložil: Míša

Titulek: Re: Re: Půl roku nenesou

Ahoj Marta, bohužel, doteď jsem nedostala od nikoho žádnou odpověď. Ale moc ráda bych věděla, kde je problém.. co dělám špatně. Výběh mají obrovský,obden dostávají zbytky z kuchyně a každý den zrní pro nosnice.. Mě zatím kohout kokrhá :)

Datum: 09.09.2013

Vložil: jelinek

Titulek: barvy brahmanek

Dobry den,chtel bych se zeptat zda mete někdo foto nebo alspon odkaz na internet jak vypadaji brahmanky -

brahmánka velká bílá kolumbijská modře lemovaná

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek